توضیحات پلیس راه در خصوص کلیپ منتشرشده از مامور پلیس راه در فضای مجازی

توضیحات پلیس راه در خصوص کلیپ منتشرشده از مامور پلیس راه در فضای مجازی
مهدی خمر در گفتگو با فارس، در این خصوص اظهار داشت: ظهر روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی از مشاجره منجر به درگیری فیزیکی احدی ازشهروندان درحین اعمال قانون در مورد تخلف از محدودیت های تردد طرح کاهش اشاعه ویروس کرونا با احدی از ماموران پلیس راه در محورهای شمالی استان منتشر شده بود.
وی افزود: بلافاصله پس از این اتفاق بازرسی انتظامی پلیس استان وارد عمل شده وبررسی دقیق موضوع را در دستور کارخود قرار داد.
سرپرست پلیس راه استان تصریح کرد: انچه که محرز بود فیلمبرداری مخفیانه و مغرضانه وبیانی به دور از ادب و احترام شهروند با مامور مجری قانون با قصد قبلی در جهت به حاشیه کشاندن اجرای ماموریت مامور پلیس راه بود.
خمر اضافه کرد: هر نوع فیلمبرداری از اجرای ماموریت پلیس و ارسال آن برای کانالهای معاند و پخش آن در فضای مجازی به منظور تبلیغات سوء و تشویش اذهان عمومی و خدشه دار کردن خدمات پلیس عمل مجرمانه محسوب و برابر مقررات باعوامل تهیه وانتشار این نوع کلیپ ها برخورد قانونی خواهد شد لذا هر گونه شکایت یا انتقاد باید از مراجع قانونی پیگیری شود.
سرپرست پلیس راه استان بیان کرد: ماموران پلیس راه همگام با حافظان سلامت به منظور کاهش انتقال ویروس کرونا با تمام توان در خدمت جامعه و شهروندان عزیز بوده و تا پاسی از شب جهت اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها مجاهدانه تلاش میکنند و چنین اقداماتی موجب دلسردی پلیس در اجرای ماموریت نخواهد شد و اگر خطای صورت گیرد طبق مقرارت و قانون رسیدگی می شود.