06 دی 1401
497

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دشمن در برنامه ریزی های خود تلاش کرد با کشتار عموم مردم در شرق و غرب، نقشه خود را از غرب با نیروهای کومله و از شرق با نفوذ داعشی ها به مرکز کشانده و نظام جمهوری اسلامی را به سقوط بکشاند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان: دشمن درصدد بود با نفوذ از مرزهای شرقی و غربی، نظام را ساقط کند

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای گلستان در جمع فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: دشمن در بررسی های خود در اتاق های فکر کارشناسان سیاسی خود به این نتیجه رسیده برای حفظ قدرت و ماندگاری باید نظام نوین جهانی را در راستای منافع خود تغییر دهد در غیر این صورت نابود خواهد شد و این تلاش‌های استکبار جهانی در سال‌ها و دهه اخیر ناشی از همین تفکر و استدلال است.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی و برخی از کشورهای اروپایی با راه انداختن جنگ اوکراین و روسیه، چین و تایوان و جنگ داخلی و ترکیبی در ایران به دنبال آسیب زدن به کشورهای قدرت یافته به ویژه ایران هستند تا قدرت و سلطه خود را در جهان حفظ و تقویت کنند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در موقعیت خاص در جهان قرار داشته و منابع خدادادی فراوانی دارد. تنگه هرمز در آب های جنوب و راهیابی آن به دریای آزاد یکی از مناطق سوق الجیشی بوده که دشمنان تلاش دارند که به آن تسلط پیدا کنند.

وی ادامه داد: ترویج بی حجابی،کشته سازی معاندان، ایجاد درگیری بین نیروی مسلح و مردم و.... از جمله نقشه های دشمن بود تا ایران را به عدم رعایت حقوق زنان و جوانان متهم کرده و با تحت فشار گذاشتن بتواند کشورمان را پای میز مذاکره بکشاند.

ملک شاهکوهی گفت: دشمن در برنامه ریزی های خود تلاش کرد با کشتار عموم مردم در شرق و غرب، نقشه خود را از غرب با نیروهای کومله و از شرق با نفوذ داعشی ها به مرکز کشانده و نظام جمهوری اسلامی را به سقوط بکشاند اما فکر و هوشیاری رهبر معظم انقلاب اسلامی آنها را در باتلاقی که خود ایجاد کرده بودند گرفتار کرده و نقشه هایشان نیمه تمام از بین رفت.

وی بیان کرد: روشنگری علمای اهل سنت و شیعه که حافظ خون و آرمان های شهدای خود بوده و پای نظام جمهوری اسلامی ایستادند و رافت رهبر معظم انقلاب در مقابل جوانانی که فریب این نقشه های دشمن در فضای مجازی شدند و دستگیری عوامل اصلی اغتشاشگران سبب شد تا دشمنان به اهداف خود نرسند.

فرمانده سپاه نینوای گلستان یادآور شد: با توجه به اینکه دشمنان تلاش می کنند تا در کانون گرم خانواده نفوذ کرده و با فاصله انداختن بین فرزندان و والدین این کانون را متلاشی کنند، ارتباط صمیمی بین والدین و فرزندان در چنین شرایطی امری ضروری است.

انتهای پیام/۸۳۰۲۱

منبع:

https://gorganema.ir