21 بهمن 1401
310

استاندار و نماینده ولی فقیه در گلستان در آستانه یوم الله 22 بهمن برای دعوت از مردم به حضور در راهپیمایی بیانیه مشترکی صادر کردند.

بیانیه مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در گلستان برای دعوت از مردم به حضور در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیت الله سید‌کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و علی محمد زنگانه استاندار گلستان در پیامی از مردم فهیم، شریف و قدرشناس شیعه و سنی استان جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.متن پیام کامل به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شجره طیبه ای که امروز طلیعه ی چهل و پنجمین فجر آن را جشن می گیریم، ماحصل تلاش زنان و مردانی است که روزگاری از بذل جان و مال خویش دریغ نکردند.

انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به زعامت امام خمینی قدس سره الشریف در حالیکه رقم خود که تمامی ایادی استکبار به سرکردگی امریکا جنایتکار از رژیم منحوس پهلوی حمایت کردند تا منافع آنان در این سرزمین حفظ شود.

به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی

این انقلاب یک خیز بلندی بود که ملّت ایران برداشت برای اینکه خود را از ذلّت وابستگی و عقب‌ماندگی نجات بدهد.

در واقع ملت شریف ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ سند آزادی خود، از چنگال بیگانگان را امضا کرد و انقلاب شکوهمند اسلامی الهام بخش تمامی مردم آزادیخواهان در سراسر دنیا بود و امروز جمهوری اسلامی به عنوان حکومتی سربلند ، منادی حقانیت و دفاع از مظلومان است.

امروز مستکبران جهان می دانند که نمی توانند با حربه های مختلف به کشورهای مختلف خصوصا کشورهای اسلامی هجوم آورده و به غارت سرزمین آنان بپردازند.

اینجانبان ضمن تبریک ایام فرخنده دهه مبارک فجر از تمامی مردم شریف، فهیم، قدر شناس و با بصیرت شیعه و سنی استان دعوت می نماییم تا با حضور در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن با آرمان های والای انقلاب شکوهمند اسلامی بیعت نمایند تا به جهانیان ثابت کنند در مسیر ایران استوار همچون همیشه ایستاده اند و در راه پایداری پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی همچون شهدا آمادگی هر گونه ازخودگذشتگی و ایثاری را دارند.

انتهای پیام/۸۳۰۲۱


https://gorganema.ir